Ірисовий рай у картинній галереї Нової Каховки

Іриси – вишукана окраса будь-якого квітника. Рослина має вікову історію, понад тисячу сортів, використовується у парфумерії, виноробстві та навіть у виготовленні кондитерських виробів. А сьогодні ці чарівні рослини заквітчали картинну галерею ім. А. Гавдзинського. У Новій Каховці вперше відбулась виставка живих ірисів. 

Під час відкриття унікальної експозиції директор галереї Олена Михайленко розповіла про історію унікальної квітки, а згодом – продемонстрували  усі ті “експонати”, які вдалося зібрати на виставці зусиллями новокаховчан, які вирощують улюблені багатьма  рослини. Присутніх у галереї  привітали  заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

Окремим приводом для поздоровлень стали ще й Всесвітні День музеїв та День вишиванки, які відзначаються сьогодні, 18 травня.  Краса ірисів – вражаюча, але, на жаль, дуже швидкоплинна. Тож, новокаховчани та гості міста, покваптеся до галереї, аби на власні очі побачити цю неймовірну красу. А зараз до вашої уваги  наш фоторепортаж з відкриття виставки.