Іспанією прокотилася хвиля пікетів на підтримку полонених українських моряків

Українська громада в Іспанії у неділю, 2 грудня, провела пікети на підтримку українських моряків, захоплених Росією. Зібрання відбулися в основних містах проживання українців – Мадриді, Барселоні, Валенсії та інших. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

В іспанській столиці група активістів провела акцію під вже встановленою новорічною ялинкою та пройшлася центральними вулицями.

Акція в Барселоні

Не без провокацій пікет відбувся на головній туристичній вулиці столиці Каталонії, де були присутні співробітники Генерального консульства України. Скориставшись доступом до мікрофону, одна особа виступила з провокаційними заявами, але була засвистана громадою, що тримала плакати іспанською мовою з вимогою “свободи українським полоненим морякам” та “поваги до Міжнародного права”.

Наймасовіше зібрання провели прихожани української католицької спільноти у Валенсії – під гаслом, що навіть далеко від Батьківщини не є байдужими до того, що відбувається.

Акція у Валенсії
Протест у Мадриді

Як повідомляв Укрінформ, через агресію РФ в Україні у багатьох містах світу проходять акції протесту. Зокрема, сьогодні у Мадриді основними гаслами протестувальників були “Європо, прокинься. Україна – твій форпост” та “Росія – країна пірат”.