Історичний хронограф: «Дніпряни – це моє село»

20 жовтня в Дніпрянській середній школі відбувся захід для учнів 11 класу, присвячений 230-річчю селища Дніпряни. Бібліотекарі Дніпрянської селищної бібліотеки Олена Кузнєцова та шкільної бібліотеки Дар’я Горева приготували цікавий матеріал, використовуючи особисті дослідження та експонати народного музею ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія».

Історія кожного населеного пункту відображає історію всієї країни, і Дніпряни не є винятком. Але які б не відбувалися події в минулому, найголовнішою цінністю селища залишаються працьовиті та наполегливі його жителі.

Учні прослухали інформацію і переглянули фотоматеріали про героїв Бритого Яру, дізнавшись, чиї імена носять вулиці селища. До уваги було переставлено декілька презентацій. Презентація у фотографіях «Пролетіли роки журавлями…» розповідала про місцеву письменницю, члена Спілки письменників України, Лауреата літературної премії М.Куліша Валентину Нижеголенко, про її любов до людей і своєї малої батьківщини. Презентація «Художник, який малював ногами» познайомила учнів з місцевим безруким художником-самородком Гнатом Шило. Презентація «Творчі мешканці Дніпрян» розкрила унікальність творчості сучасних майстринь, які продовжують національні традиції України. За допомогою презентації «Подорож малою батьківщиною» школярі  здійснили уявну подорож вулицями рідної селища.

Учні дізналися багато нового і невідомого про своє рідне селище, про його видатних жителів і дійшли висновку, що кожен обов’язково повинен знати історію своєї малої батьківщини.

Відділ освіти та туризму