ITC запрошує підприємців плодоовочевої галузі взяти участь у виставці POLAGRA FOOD 2018

З 8 по 10 травня у м. Познань (Польща) пройде міжнародна виставка харчової промисловості Polagra Food 2018. Міжнародний торговий центр (ITC) запрошує виробників та переробників плодоовочевої продукції з Херсонської, Миколаївської та Одеської областей взяти участь у виставці.

Польща традиційно є великим імпортером української плодоовочевої продукції. Участь у виставці Polagra Food 2018 – це хороша нагода знайти нових бізнес-партнерів, дізнатися про новинки галузі та розширити ринки збуту.

За підтримки ITC аграрії зможуть представити свою продукцію на спеціально підготовленому національному стенді, взяти участь у ділових зустрічах, отримати консультації щодо участі у виставці і презентації своїх компаній. Також, для зручності спілкування, з підприємцями працюватимуть англомовні перекладачі.

Інформація про виставку:

Polagra Food – це найбільша у Польщі й одна з найпрестижніших у Центральній та Східній Європі міжнародних виставок продуктів харчування та харчових технологій, яка щороку збирає в Познані найкращих виробників продуктів харчування, представників найвідоміших торгівельних мереж та мереж закладів швидкого харчування, дистриб’юторів та імпортерів, готельєрів та рестораторів.

Polagra Food – це прибутковий інструмент продажів для компаній, які готові до експорту, адже під час заходу вони зможуть поспілкуватися з конкурентами з різних країн та регіонів, ознайомитися із їхньою продукцією, ціновими пропозиціями, отримати актуальну інформацію щодо можливостей реалізації власної продукції на польському ринку і ринку ЄС, дізнатися про вимоги оптово-роздрібних торговельних мереж і дистриб’юторських компаній і, найголовніше, – знайти потенційних партнерів й отримати досвід ведення переговорів.

На Polagra Food можна побачити десятки неймовірних food shows, спробувати страви десятків країн світу, зустрітися з урядовцями й імпортерами безпосередньо в коридорах виставкових павільйонів, побувати на майстер-класах найкращих шефів Європи, домовитися про співпрацю з консультантами, імпортерами.

Довідкова інформація та реєстрація за контактами:

Альона Коломойцева – національний менеджер проекту ІТС «Україна: Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості»

тел.: +38 (050) 9577786, +38 (096) 4784332

E-mail: itcukraine@intracen.org

Олексій Єрохін – національний консультант проекту ІТС

тел.: +38 (067) 5777899

E-mail: erokhin_a@hotmail.com

Владислав Фалєєв – національний консультант проекту ІТС

тел.: +38 (050) 8018989

E-mail: faleev.vlad@gmail.com

Ганна Сирчина – асистент національного менеджера проекту ІТС

тел.: +38 (067) 2909661

E-mail: hsyrchyna@intracen.org