Іван Вінник про рік що минає

Україна готується зустріти 2019 Новий Рік.

Багато хто з сучасних політиків та експертів називає прийдешній рік – роком викликів, пов’язуючи це з двома виборчими кампаніями, які доведеться нам пережити. Українцям дійсно доведеться потримати в руках метровий бюлетень з декількома десятками кандидатів на пост Президента України а потім ще й обрати склад Парламенту.

Але чи можна вважати передвиборний популізм та брехню окремих кандидатів викликом – звісно ні.

На мій погляд, Україна подолала найбільш критичні етапи головних викликів нашої новітньої історії. Війна Путіна проти Українців була та є нашим головним викликом. Агресія РФ згуртувала та загартувала нашу націю. Війна абсолютно однозначно маркувала осіб та суб’єктів по належності до світлої чи темної сторони.

Українські політики так само отримали маркери за цим принципом. Тому я не вважаю викликом доволі простий вибір між тими, хто в складні часи фізично, практично, дієво став на захист Україна та тими, хто розповідав, як краще це робити.

Окрему категорію займають політики, які вже 10-20 років розказують, в тому числі “чесно” розказують, як краще зробити та хто їм заважав бодай щось корисне зробити, коли вони вже були при владі чи посадах.

Я вірю та бажаю Україні в 2019 році почати звільнення Донбасу, напрацювати та почати реалізацію стратегії по деокупації Криму, продовжити боротьбу з корупцією через зміну відношення до цього небезпечного суспільного явища, бажаю професіоналізму в державному менеджменті, всім працюючім кар’єрного росту та збільшення офіційних доходів, українському народу мудрості та добра, всім батькам родинного добробуту та дитячих радощів.

З Новим Роком !

З повагою та щиро,

Іван Вінник