Кабмін розгляне пропозицію щодо розірвання залізничного сполучення з Росією

Міністерство інфраструктури внесло до Кабінету Міністрів України пропозицію щодо припинення залізничного сполучення з Росією. Про це в коментарі кореспонденту  УНН повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Мінінфраструктури внесло в Кабмін пропозицію щодо розірвання залізничного сполучення з Росією“Ми внесли відповідну пропозицію на розгляд Кабінету Міністрів, ми її обґрунтували з нашої точки зору. Чекаємо відповідь. Рішення поки що немає”, – сказав Омелян.

Він також зазначив, що йому невідомо, коли саме може відбутись розгляд цього питання і припинення залізничного сполучення між Україною та Росією.

“Я не можу передбачати такі дії. Я несу відповідальність за своє відомство і звітую про те, що я зробив. Я не є главою уряду чи одноосібною людиною, яка вирішує питання пов’язані з Кабінетом Міністрів – це колегіальний орган”, – повідомив Омелян.

Як повідомляв УНН, зупинення Україною пасажирського залізничного сполучення є заходом у відповідь на дії Росії в Азовському морі та окупацію територій.

Як повідомляв УНН, 6 серпня Мінінфраструктури не виключило припинення залізничного сполучення з Москвою.