Каховчан запрошують на ярмарок “Щедрий Миколай”

У Каховці 17-19 грудня відбудеться щорічна благодійна акція «Щедрий Миколай». Організатори заходу: громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» спільно з благодійним фондом «Щира Дія» за підтримки Каховської міської ради та Каховської РДА.

Благодійна акція «Щедрий Миколай» направлена на збір коштів, одягу та подарунків для потреб дітей зони АТО, а також для дітей переселенців, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт, що мешкають на території Таврійського об’єднання територіальних громад (міста Нова Каховка, Каховка, Берислав, Таврійськ, Каховський та Бериславський райони).

В рамках акції відбудуться наступні заходи:

благодійний ярмарок народних майстрів Херсонщини (17-19 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

фестиваль дитячої творчості «Щедрий Миколай» у номінаціях «Художнє та авторське читання» та «Вокальне мистецтво» (17 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

виставка учасників конкурсу малюнків «Святий Миколай – покровитель дітей України» та робіт учасників конкурсу «Янгол для Миколая» (17-19 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

благодійний аукціон «Щедрий Миколай» (18 грудня, ресторан «Парк Авеню»)

благодійна театральна вистава «Ничегошик» для дітей, в т. ч. дітей переселенців, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт на території Таврійського об’єднання територіальних громад (19 грудня, великий зал МПК «Меліоратор»)

Впродовж  17-19 грудня у фойє МПК «Меліоратор» буде знаходитись вітальня Святого Миколая, у якій можна не лише зробити святкове фото зі Святим Миколаєм, а й поспілкуватися з ним, написати листа та отримати солодощі.

Спонсори: ТОВ «Агробізнес», ТОВ «Будмайстер», мережа магазинів «Modne Misto», ПП ВТК «Лукас», фотостудія Elena Sotsenko.

Партнери: відділ культури Каховської міської ради, ресторан «Парк Авеню», Kaxobka Live, Victory House, Palmira group, FInist group, Finist tour.