Каховчанка Наталія Жукова – срібний призер шахматної Олімпіади

Жіноча збірна України посіла друге місце на 43-й за ліком Всесвітній шаховій Олімпіаді, яка завершилась у Батумі, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФШУ.

Збірна України стала срібним призером шахової Олімпіади

В останньому турі українки упевнено перемогли команду США 3:1, набравши 18 очок, але доля “золота”, зрештою, вирішувалась у матчі Росія-Китай. У разі поразки китаянок наші дівчата посіли б перше місце, але матч закінчився 2:2, і за додатковими показниками першими стали китаянки. Третє місце у першої команди Грузії – 17 пунктів.

Варто зазначити, що чоловіча збірна виступила скромніше – 10 місце і 16 очок в актив. Володарями золотого комплекту нагород стала збірна Китаю, другі шахісти США, третє місце у збірної Росії.

Додамо, що Всесвітні шахові Олімпіади проводяться раз на два роки. У 2016-му в Баку чоловіча збірна виборола срібні медалі, а жіноча – “бронзові.”

Від редакції NK-Online.tv. Таким чином, Почесна громадянка Каховки, заслужений майстер спорту, гроссмейстер Наталія Жукова, яка виступала в складі збірної України, стала срібним призером 43-ї Всесвітньої шахової Олімпіади.