Каховка скидала нам стічні води

З 17 по 29 березня була проведена планова перевірки дотримання вимог природоохоронного законадавства КВУ «Каховський водоканал». Виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства в частині охорони водних ресурсів, – повідомляють у прес-службі Держекоінспекції.

У період з 01.01.2015 по 03.02.2015 підприємством здійснювався скид зворотних вод, після проходження очистки на міських очисних спорудах, у Каховське водосховище самовільно, без затверджених нормативів гранично допустимих скидів (встановлених допустимих концентрацій), чим порушено п. 3 ст. 44 Водного кодексу України.

За результатами перевірки відповідальну особу притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис на усунення виявленого порушення. 

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області  проведено розрахунок розміру відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів  КВУ “Каховський водоканал” (м. Каховка) на суму  2 млн. 734 тис. грн.