Каховські поліцейські виявили факти незаконної торгівлі піротехнікою та хвойними

Працівники сектору превенції Каховського відділу поліції провели рейд на території ринку міста Каховка. Метою заходу було недопущення порушень порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі, використання піротехнічних засобів. Про це повідомляється на сторінці Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Fireworks
Jdmoar / www.flickr.com

Так, біля магазину працівники поліції виявили факт торгівлі піротехнічними засобами: петардами, феєрверками, хлопавками та іншим.

Також у повідомленні йдеться: “У відношенні продавця даних товарів складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 1956 КУпАП «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті».

Також встановлено, що вказаний чоловік минулого року притягався до відповідальності за вказаною статтею. Санкція статті передбачає штраф з конфіскацією піротехнічних засобів. Працівники поліції направили матеріали до суду, який прийняв рішення – штраф 1190 гривень з конфіскацією піротехнічних засобів.

Крім того, біля ринку працівники поліції виявили факт незаконної торгівлі пенсіонеркою хвойними деревами сосни в кількості 17 штук.

Відносно продавця складено адміністративний протокол за ч.1 ст.160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях». Санкція статті передбачає штраф з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.”