Кам’яні вишиванки Нової Каховки популяризуватимуть за кошти Українського культурного фонду

Проект «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення» – один з переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів Українського культурного фонду.

Відділ управління проектами міської ради повідомляє, що в Українському культурному фонді назвали переможців конкурсів культурно-мистецьких проектів.

Проект «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення» був оцінений незалежними експертами на 91 бал (найвищий показник серед заявників від Херсонщини) та став одним з переможців конкурсу на здобуття гранту від Українського культурного фонду.

Між Українським культурним фондом та відділом культури і туризму Новокаховської міської ради (грантоотримувач) відповідно до процедури, передбаченої Законом України «Про публічні закупівлі», укладено договір про надання гранту в сумі 433773 грн.

Зазначений проект має на меті привернути увагу суспільства на необхідність вивчення «кам’яних вишиванок» Нової Каховки, їх збереження для нащадків та репрезентації. Суть проекту: створення каталогу «кам’яних вишиванок», розробка веб-сайту та мобільних додатків, мультимедійної презентації, розробка та друк книги, буклетів, розробка екскурсійних маршрутів, проведення музейних екскурсій, лекцій в бібліотеках, школах.

Усього на конкурс індивідуальних проектів було подано 593 заявки, 315 з них пройшли технічний відбір та подолали 70-бальний бар’єр за оцінками експертів, в тому числі: 91-100 балів – 28 проектів, 81-90 балів – 137 проектів, 70-80 балів – 150 проектів.

Відділ управління проектами Новокаховської міської ради