Кампанія декларування доходів добігає завершення

Добігає кінця кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році: остаточний термін подачі декларації про майновий стан і доходи – 2 травня поточного року.

Результат пошуку зображень за запитом "Кампанія декларування доходів добігає завершення"Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що громадяни, які здають в оренду рухоме та нерухоме майно, зобов’язані подати декларацію до податкової інспекції за місцем реєстрації та сплатити податки з отриманих доходів.

Кожен громадянин, який не зареєстрований як самозайнята особа, але надає рухоме та  нерухоме майно в  довгострокову чи подобову оренду, має сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% та військовий збору розмірі 1,5%. Крім цього, сума, зазначена в поданій декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2018 року.

З детальною інформацією щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та її формою можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2018.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи  можна подати в електронному вигляді, використовуючи   електронний сервіс ДФС «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua/ ) та особисті ключі електронного цифрового підпису.