Канада продовжить навчання українських військових – зустріч Президента України та Прем’єр-міністра Канади

УкрполлитбригУкраїна та Канада продовжать співробітництво у військово-технічній сфері. Про це під час спільної прес-конференції з Прем’єр-міністром Канади заявив Президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

Глава Української держави подякував Уряду Канади за допомогу у військово-технічній сфері. Петро Порошенко наголосив, що саме професійна армія є першим форпостом захисту суверенітету і територіальної цілісності України та відзначив внесок канадських військових інструкторів, які працюють в Україні у реальне зміцнення національної безпеки України.

Джастін Трюдо в рамках свого офіційного візиту в Україну планує відвідати 12 липня Львівську область та особисто ознайомиться з роботою канадських військових інструкторів на Яворівському полігоні. Президент повідомив: «Ми домовилися, що ця програма співпраці буде продовжена. Це допомога Канади у створенні нової професійної української армії».

Канадський Прем’єр-міністр наголосив, що його країна й надалі буде допомагати Україні в протидії російській агресії. «Ми зосередженні на навчальній місії, яку проводить Канада, надаючи підтримку українським військовослужбовцям, щоб вони були більш ефективними у захисті від ворога, що посягає на українські території. Ми раді брати у чому участь», – повідомив він журналістам. За його словами, у майбутньому Канада буде координуватися з міжнародними союзниками. «Ми будемо спостерігати за ситуацією і оцінювати як найкраще підтримати Україну», – сказав він.

Джастін Трюдо також повідомив, що Канада збільшить кількість поліцейських офіцерів для підготовки українських колег.