Канадський інвестиційний проект на Арабатській Стрілці

Бюджет Щасливцевської сільської ради, який за минулий рік склав трохи більше 10 мільйонів гривень, збільшився практично удвічі.
Це сталося за рахунок офіційного викупу земельної ділянки у с. Генічеська Гірка компанією ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» із канадськими інвестиціями. Про це повідомляє Щасливцевська сільрада, передає ПІК.
Вартість земельної ділянки склала 9 млн 736 тисяч гривень та була сплачена двома траншами.
«Цей інвестиційний проект є першим у Херсонській області від конкретно канадських інвесторів. Щасливцевська сільська рада, на чолі із сільським головою Віктором Плохушко, всебічно сприяла заключенню угоди для того щоб значно підвищити репутацію регіону та Арабатської стрілки серед всіх інших інвесторів та залучити ще більше коштів з метою перетворення Арабатської стрілки на цілорічний курорт», – йдеться у повідомлені сільради.
Обговорення деталей цього проекту відбулось 29 вересня на інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» під час особистої розмови Віктора Плохушко та Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука. Отримані кошти від продажу земельної ділянки в с. Генічеська Гірка вже заплановано вкласти в розвиток інфраструктури Арабатської стрілки. Зокрема задля: – добудови фельдшерсько-акушерського пункту в с. Генічеська Гірка; – придбання двох мусоровозів; – будування сільської пожежної частини, яка на даний момент відсутня на всій Арабатській стрілці; – ремонту двох службових квартир в с. Приозерне; – ремонту сільського клубу в с. Генічеська Гірка; – ремонту Будинку культури в с. Щасливцево; – будування однієї черги вуличного освітлення в с. Генічеська Гірка.
Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області було підписано в Кабінеті Міністрів України 26 травня 2017 року Віктором Плохушком та директором ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» Генадієм Клименком за участі президента Канадсько-Української торгової палати Зенона Потічного.