Кандидат дотримався слова

Як ми вже повідомляли раніше, у четвер 8 жовтня, до колективу таврійського поліклінічного відділення Херсонської лінійної лікарні ДП «Одеська залізниця» з метою вивчення накопичених проблем цього медичного закладу завітав кандидат у депутати до обласної ради Ігор Павловський.Изображение-058На подив персоналу Ігор Володимирович вже наступного дня, у п’ятницю, 9 жовтня, без попередження,  знову відвідав поліклінічне відділення. Під час спілкування з колективом   він повідомив про результати своїх зустрічей та домовленостей  з керівниками різних департаментів Херсонської обладміністрації. Так, фінансові проблеми з виплатою семимісячної заборгованості по заробітній платі фактично вирішені. Сьогодні кошти знаходяться на казначейських рахунках в області.Аби поставити крапку у питанні  із зарплатою, необхідне рішення Херсонської облради, яке має бути прийняте черговому засіданні сесії, 23 жовтня.Изображение-062Якщо сесія, в силу тих чи інших причин, не буде проведена,  відповідне рішення буде затверджене вже під час першого засідання новообраної обласної ради.
Стосовно подальшого функціонування самого медичного закладу, то є домовленість з керівництвом обласного департаменту охорони здоров’я про створення на базі поліклічного відділення окремого лікарняного закладу для міста Таврійськ, з початком фінансування з державного бюджету вже наступного року.
Колектив радісно зустрів ці новини і висловив прохання кандидату в депутати щодо подальшого лобіювання інтересів лікарні на обласному та державному рівнях. В свою чергу, вони підтримають його на місцевих виборах, 25 жовтня, як кандидата в депутати до облаcної ради.