Кандидат у президенти Росії визнав Крим територією України

Явлінський у своїй передвиборчій програмі закликав припинити будь-які форми силового втручання у внутрішні справи України. Про це повідомляє ZN.UA.

Кандидат в президенти РФ від опозиційної партії “Яблуко” Григорій Явлінський в своїй передвиборчій програмі заявив про те, що Крим є територією України.

Згідно з передвиборчою програмі, опублікованій на персональному сайті політика, Явлінський, зокрема, виступає за наступне: “Припинити будь-які форми силового втручання у внутрішні справи України, а також розпалювання і пропаганду війни. На найвищому державному рівні декларувати прихильність територіальної цілісності України і дотримання Росією взятих на себе міжнародних зобов’язань”.

Росіянин також відзначив, що виконання зобов’язань щодо Криму повинно бути нерозривно пов’язане з повагою до гідності та інтересів всіх жителів півострова і потребує спеціального плану, часу, особливого статусу, міжнародних гарантій, міжнародної конференції.

“Однак це ніяк не скасовує того факту, що Крим – територія України, анексована всупереч міжнародному праву і договорами, підписаними і ратифікованими Росією”, – наголошується в програмі.

Явлінський був висунутий кандидатом у президенти Росії на з’їзді партії “Яблуко” в лютому 2016 року.