Канікули з ароматом кави. Щасливі учні школи №7 вражені зимовим Львовом

Різдвяні та новорічні канікули  сміливо можна назвати одним з найбільш очікуваних, яскравих подій року. Зимовий Львів вабить любителів активного відпочинку до неймовірних красот, автентичної культури, давніх традицій і природних багатств Західної України.

Щоб відчути традиції західноукраїнського краю група учнів 5-9 класів ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна) на зимових канікулах відвідали  Львів.

Жартома кажуть, що бути у Львові і не зайти до кав’ярні, то все одно, що бути в Парижі й не побачити Ейфелової вежі. Адже кава по-львівськи – це окреме мистецтво, яким можна і насолоджуватися, і захоплюватися, і пізнавати водночас. Тому першою зупинкою  екскурсії містом звичайно стала кав’ярня.

Кожна львівська кав’ярня, окрім того, що частує духмяною кавою, має свою унікальну кавову історію. Баріста розповіла дітям: яка ж вона –  «кава по-львівські», як її готують і як споживають; що означає «кава на шпацер»; як виникли перші кав’ярні у світі, Європі і звідки примандрували до Львова; які ж кав’ярні вважають найпопулярнішими у  місті сьогодні та в яких понад сто років тому Іван Франко читав львівську пресу.

Мандруючи далі діти  потрапили до чарівника, який здійснює тільки найцікавіші бажання, побачили пам’ятник Усмішці та драбинку, яка веде в небо … або  до хатинки львівського Карлсона.  Завітали до Львівської майстерні карамелі та шоколаду.  Познайомилися з історією міста, його головними пам’ятниками мистецтва: Церквою СВ. Єлизавети, Вірменським собором, Церквою Св. Миколая, рештками Високого Замку, Собором Св. Юра. Відвідали гірськолижний курорт  «Звенів» у с. Орявчи. Навчилися кататися на лижах та з’їжджати на санчатах, купалися у аквапарку. Відвідали традиційний новорічно-різдвяний ярмарок на Площі Ринок. Святкова ілюмінація і новорічний декор, які встановили організатори ярмарку, створили атмосферу новорічної казки.

Гуляючи вулицями Львова, діти відчули чарівну атмосферу давнього міста, занурились у неї, ознайомились з його архітектурними перлинами, почули легенди й побачили цікавинки наших днів.

Сучасний Львів – це чудова урбаністична панорама, колорит різних  традицій, ділова активність та щира гостинність.