Картинна галерея Нової Каховки запрошує на День відкритих дверей

Щорічно 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято Міжнародний день музеїв.

Міжнародний день музеїв (International Museum Day) з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні Міжнародної ради музеїв (International Council of Museums, ICOM) було прийнято пропозицію про установу цього культурного свята. З 1978 року Міжнародний день музеїв став відзначатися більш ніж в 150 країнах.галерея

Колектив картинної галереї щиро вітає колег з професійним святом –  Міжнародним днем музеїв! Зичимо всім музейним працівникам України успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок, нехай людяними стають експозиції, а оплата та умови праці гідними.

За визначенням ICOM, музеї є інститутами на службі у суспільства і його розвитку.

За словами Жака Перо, екс-президента ICOM, «музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій ».

Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитися. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, музеї ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського запрошує  Вас відвідати її експозиції 18 травня –  у День відкритих дверей!

Вхід вільний.