Картинна галерея запрошує відвідати творчий проект “Україна понад усе!”

20160825_142054

Напередодні Дня Незалежності України в картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського відкрився цілий ряд виставок, об’єднаних в один творчий проект “Україна понад усе!”

Зустрічає гостей галереї прекрасна виставка випускних робіт вихованців міського Будинку дитячої творчості “Моя ненька Україно”. Представлені різноманітні види декоративно-прикладного мистецтва, які не озброєним оком не відрізниш від живописних полотен. Тут і дивовижні пейзажі з вовни і яєчної шкаралупи; і портрет балерини, виконаний в техніці колаж з рваного паперу; і улюблені багатьма будиночки – в техніці паперової аплікації; і вітражні розписи, імітації гобеленів найяскравішими плямами вписалися в експозиції виставки; і скульптури з пластиліну, які виглядають як бронза; і, звичайно ж, олійний живопис юних художників.

20160825_142028-1

Другий поверх розкриє перед Вами таїнство живопису і графіки з фондів картинної галереї. Представлені роботи маститих художників з Києва, Харкова, Одеси, Херсона, Каховки.

Роботи в залі графіки виконані, як в техніці чистої графіки – царство чітких ліній і силуетів, так і в живописній манері – з використанням багатої гами кольорів. Тут же відвідувачі можуть ознайомитися з творами, які представлені в акварелі, гравюрі – ліногравюра, літографія, ксилографія, офорт та інші. Серед імен такі відомі художники-графіки як Мироненко В.Ф., Гончаренко В.І., Масик В.І., Перевальський В.Є., Черніков І.І., Лопухова Н.Й. і багато інших.

Зал живопису настільки яскравий українською природою, що дух захоплює. Україна представлена у всій своїй красі від Карпат до Донбасу. Багато з фондових живописних полотен не раз експонувалися в наших залах, але кожен раз їх сприймаєш по-новому, пишаючись Батьківщиною. Любов до рідної землі зображена художниками Малишевим Г.Й., Яценком В.Ф., Петровим Г.П., Глущенком М.П., Глюком Г.М., Холоменюком К.М., Одайником В.В., Романишиним  М .М. і нашим земляком Федченко В.М.

20160825_142304

Фондові виставки об’єднані спільною темою – краса і національні традиції України, оспівування мальовничості нашої Держави і спільною рисою – прагнення авторів найтіснішим чином висловити, підібрати найпростіші художні прийоми для втілення задуму.

Виставки триватимуть два місяці. Ласкаво просимо в картинну галерею!