Кавуни, домашні гостинці і допомогу передали на передову військовим з Нової Каховки

Аби військові з Нової Каховки поласували літніми вітамінами, до них на передову вкотре завітали земляки з гарячими привітами і  гостинцями.

Про нещодавнй візит нашому виданню розповів новокаховчанин Володимир Арнаут, голова ГО «Ніхто крім нас», який несе службу у складі 503-го окремого батальйону морської піхоти, що дислокується неподалік  від Маріуполя.

-Кожен візит побратимів для нас – це маленьке свято, – наголосив Володимир. – Цього разу, як і завжди, небайдужі земляки, серед яких – міський голова В. Коваленко, нам передали і смаколики, і необхідні у військовому побуті речі: скоби, дизельне пальне, антени та ін.  І, звісно ж, улюблені літні ласощі херсонців – соковиті кавуни.  Дуже дякуємо за допомогу усім тим людям, які своїми справами, а не порожніми балачками, виказують свою стійку  патріотичну позицію та допомагають українській армії.

Особлива вдячність меру Володимиру Коваленку, Благодійному фонду “Нова Каховка” (Н. Безп’ята), КП “Міський ринок” (С. Євстратов), Г. Янченку, В. Радованцю, П. Долінській, В. Кулебі, О. Капустяному, О. Литвиненко, та, звісно, нашим рідним і близьким людям! Ваша підтримка дуже важлива!