Казки, що стануть реальністю (Оновлено)

Поринути у справжню казку новокаховчан – і дорослих, і малечу, запрошує  учениця школи №1 Ольга Осіння, учасниця всеукраїнського проекту  – школи з громадянської активності та патріотичного виховання, волонтерської участі «Агенти змін», яка організовує у місті фестиваль (косплей) «Magic park».

«В ході заходу  діти зможуть взяти участь у параді героїв казок, майстер-класі та квесті разом з улюбленими персонажами, – розповідає Ольга. – Усі бажаючі можуть приходити у костюмах героїв мультфільмів. На гостей чекає купа приємних сюрпризів!».

Директор школи №1 Олена Зуйко, яка  всіляко підтримує подібні ідеї активних учнів,зазначає: серед учасників цьогорічної школи «Агенти змін» – Оля одна представляє Херсонщину і прагне дійти до останнього, фінального етапу проекту. «На допомогу дівчині в організації заходу вже прийшло чимало друзів, однодумців, вчителів, батьків, активістів. Це при тому, що спека,  літо, канікули  і  кожен хоче ще поніжитися на відпочинку, – зазначає Олена Миколаївна. –  Взагалі в нашому місті дуже багато активної молоді, яка прагне реалізувати свої ідеї. Тож нам, дорослим, варто не лишатися до них байдужими, а якомога активніше допомагати. Ми сподіваємось, що проект «Magic park» не лишить байдужим жодного!».

Також на  казковому святі будуть розігруватися  призи на кращий костюм. Усі зібрані кошти підуть на благоустрій дитячого майданчику біля Палацу культури. Підсумком   акції стане не лише охайна та впорядкована територія, а й поява на  улюбленому всіма місці відпочинку біля «Слоника»  нового елементу. Якого саме – сюрприз.

Тож не пропустіть яскравої події, яка відбудеться вже сьогодні! Беріть малечу і приходьте на майданчик біля Палацу 19 серпня о 18:00. Довідки за телефоном: 0663225259.

Довідково. З 2016 року проект Школи з громадянської активності та патріотичного виховання і волонтерської участі “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України – як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України і діє в рамках планових заходів в Національному Центрі МАН та реалізується спільно з БФ «Діти надії», молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» і Центром політичних студій та аналітики «Ейдос».

Школа “Агенти змін” є першою в Україні спробою системного навчання дітей громадянській освіті, що передбачає створення умов для формування у підлітків активної життєвої позиції, здатності до самореалізації в умовах громадянського суспільства та надбання успішного соціального досвіду.