“Казкова діброва”, з ювілеєм!

Сьогодні, 2 лютого, один з унікальних куточків Нової Каховки – туристично-розважальний комплекс “Казкова діброва” – відзначає 25-річчя.

Власне, вже сама назва цього місця говорить   багато про що. За цей час  “Казкова діброва” стала улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів та гостей. Впродовж минулого року комплекс відвідали  понад 100 тисяч осіб! І подивитися тут, дійсно, є на що.

Міський голова Володимир Коваленко, депутатський корпус вітають ювілярів та висловлюють щиру вдячність колективу “Казкової діброви” на чолі з Михайлом Навроцьким за натхненну працю та значний внесок у розбудову інфрастурктури міста, розвиток туризму, створення унікальної ландшафтної архітектури.  З нагоди ювілею керівнику комплексу буде вручена подяка від міського очільника.

Заходи з нагоди ювілею  відбудуться у “Казковій діброві” навесні, коли ця чарівна оаза одягне зелені шати. Свято одночасно стане стартом нового туристичного сезону.

Колектив сайту НК online та газети “Нова Каховка” приєднується до поздоровлень. Зичимо успіхів у всіх починаннях! Детально про становлення і розвиток комплексу “Казкова діброва”, його плани на майбутнє читайте в ексклюзивному інтерв’ю  на шпальтах наступного номеру  газети “Нова Каховка”.