Керівник поліції Херсонщини відвідав на передовій бійців роти ОП “Херсон”

Начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков разом з головою Херсонської обласної ради Владиславом Мангером вирушили на Схід України, щоб відвідати, підтримати та передати гуманітарну допомогу бійцям роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон». Про це повідомляється на сторінці Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Близько місяця у надзвичайно складних умовах бійці відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, виконують особливо важливі завдання у зоні проведення антитерористичної операції, на території Луганської області забезпечують публічну безпеку.

Бійцям передали продукти харчування та дуже очікуваний ними прапор Херсона, як згадку про дім, рідних, друзів та колег. Також Артур Мєріков та Владислав Мангер поспілкувалися з бійцями, ознайомилися з їх побутовими умовами та умовами несення служби. Очільник поліції області подякував підлеглим за гідну службу, витримку та стійкість.

– Ми пишаємося нашими бійцями, їх мужністю та героїзмом. Працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» завжди виконують усі поставлені перед ними завдання, належним чином забезпечують правопорядок, – зазначив начальник ГУНП в Херсонській області Артур Мєріков.
Самі ж бійці запевнили, що у них міцний бойовий дух та віра у перемогу!