Керівника департаменту Херсонської міськради взяли на хабарі

У Херсоні під час передачі хабара викрито директора департаменту міськради. Про це УНН інформує з посиланням на повідомлення прес-служби прокуратури Херсонської області.

Прокуратурою Херсонської області здійснюється досудове слідство у кримінальному провадженні за ч.3 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) за фактом передачі хабара керівником одного із департаментів Херсонської міської ради начальнику управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

У прокуратурі повідомили, що посадовця було затримано під час передачі другої частини хабара в розмірі 1 тис. дол США (перша частина складала 2 тис. дол США). Загальна сума хабара мала скласти понад 12 тис. дол США і призначалась для безперешкодної реалізації злочинної схеми з розкрадання бюджетних коштів.

Слідчим відділом прокуратури області проведено 6 обшуків у службових приміщеннях Херсонської міськради, за місцем проживання посадовця та його спільників.

Першочергові слідчі дії тривають.