Керівники закладів освіти зі всієї України приїхали вивчати досвід шкіл Нової Каховки

27 вересня до Нової Каховки завітали представники Всеукраїнського громадського об’єднання “Асоціація керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України”. 

Візит до Нової Каховки  проводився в рамках ХХVI щорічной конференції Асоціації, яка проводиться під головуванням президента ВГУ Ярославом Турянським за темою “Формування сучасного освітнього середовища в закаладах освіти Херсонскьої області: управлінський аспект”.

До учасників конференції, а це працівники відділів освіти міст, районів, ОТГ, директори шкіл зі всієї України, з словами привітання звернувся міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. В своєму короткому виступів він підкреслив, що серед педагогів міста є порозуміння того, що освітня галузь потребує змін, які відповідатимуть реаліям сьогодення. І в цьому питанні у школах міста вже є певні позитивні напрацювання, якими можна ділітися з колегами.

Володимир Коваленко побажав учасникам конференції плідної роботи та запропонував їм більш уважно придивитися до міста, яке всі ми вважаємо дніпровською Перлиною півдня України.

В програмі роботи учасників конференції відвідання ЗОШ-3 (директор І.Дубас) та Новокаховського техніко-економічного ліцею (директор Т.Долецька), які вже мають певний досвід функціонування в нових економічних умовах.