Кіно просто неба збирає прихильників

кіно-просто-небаВажко уявити сучасну людину, яка б не любила хоч іноді провести вільний час за переглядом цікавої кінострічки в колі друзів чи рідних. Тому не дивно, що останнім часом в Україні все більшої популярності набирають кінотеатри просто неба. Ця нині модна в усьому світі тенденція знаходить все більше прихильників, адже перегляд фільмів під зоряним небом дозволяє отримати зовсім інші враження та емоції, ніж по телевізору чи навіть на великому екрані в кінотеатрі.

Саме в такому форматі з 16 по 20 серпня у Новій Каховці відбувся тиждень доброго кіно просто неба, організатором якого виступила Церква Різдва Христова. Впродовж п’яти вечорів у парковій зоні церкви усі охочі могли переглянути родинні стрічки та гарно провести свій час. Адже окрім показу фільмів програма тижня кіно включала в себе оригінальну фотозону, кіоск зі смаколиками, прохолодними напоями, чаєм та кавою. Крім того, усі глядачі ставали учасниками розіграшу п’яти безкоштовних походів на двох до кав’ярні «Сoffee city» та п’яти квитків на двох до кінопалацу «Юність». Як розповів один з організаторів тижня кіно, керівник інформаційного відділу Церкви Різдва Христова Сергій Пантоненко, ідея влаштувати перегляд фільмів під відкритим небом виникла давно:

– Кінопокази у такому форматі вже кілька років поспіль проходять в сусідніх Херсоні та Каховці, а в нашому місті з такою ініціативою ще ніхто не виступав. Тож молодь Церкви Різдва Христова взяла цю справу в свої руки, – наголосив він. – Минулого року ми вже влаштовували один подібний вечірній кінопоказ на центральній площі Нової Каховки. Отримали тоді дуже багато добрих відгуків. Цього разу виникла ідея проведення більш масштабного кінопоказу. При чому нашою метою був показ саме добрих, родинних кінострічок, які б спонукали глядачів до важливих змін, самовдосконалення та покращення відносин з рідними.

Щовечора перегляд фільмів згуртовував від 70 до 100 новокаховчан різного віку. Люди приходили цілими родинами та великими компаніями. Хтось займав місця на лавах та стільцях, а хтось, загорнувшись у плед, зручно влаштовувався на карематі на пагорбі. До нас досі надходить чимало побажань продовжити кінопокази. Тому ми вирішили упродовж вересня, а може і жовтня, раз на тиждень влаштовувати кіно під відкритим небом. Орієнтовно це буде субота, але більш точно про ми повідомимо у соціальних мережах. Тож запрошуємо усіх охочих приєднатись до цікавої традиції, аби урізноманітнити своє дозвілля та насолодитись останніми теплими днями в приємній компанії рідних та друзів.

Ігнат Білий