Київські фахівці приєднаються до обговорення архітектурного питання Нової Каховки

дк_старе_місто

21 червня в Новій Каховці заплановано проведення Науково-практичної конференції «Майбутнє архітектурної спадщиниі міста Нова Каховка». Як повідомляють організатори, вирішенню проблемних питань на конференції будуть допомагати спеціалісти з Києва – партнери проекту “Кам’яні вишиванки” з Конгресу Активістів Культури і не тільки:

Мокроусова Олена – кандидат історичних наук, головний спеціаліст відділу обліку пам’яток Київського науково-методичного центру з охорони, реставрації та використання пам’яток історії, культури і заповідних територій. Член ICOMOS і член-засновник українського відділення DO CO MO MO

Євгенія Моляр – мистецтвознавця, кураторка проекту SOVIET MOSAICS IN UKRAINE фонду ІЗОЛЯЦІЯ та учасниця мистецької ініціативи “ДЕ НЕ ДЕ”

Оксана Баршинова – мистецтвознавиця, завідуюча науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століття в Національному художньому музеї України (НХМУ), викладач курсу історії сучасного мистецтва в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА).

Александра Халепа — архітектор, урбаніст, науковець, експерт у сфері охорони культурної спадщини. Аспірантка Інституту проблем сучасного мистецтва, координатор проектів в Urban Lab Kyiv, фасілітатор програми Active Citizens – British Council. Займається дослідженням інтеграції індустріальних пам’яток у культурно-мистецький простір України.

Олена Правило — кінопродюсер, діяч культури, тренер та фасилітатор. Співзасновник та голова правління Конгресу активістів культури. Організатор Міжнародного фестивалю Transkavkazija в Києві (2013 г.) і Днів грузинської кіно в Україні (2011). Дослідник альтернативного фінансування культури в країнах Східного партнерства. Модератор та фасилітатор проекту культурної стратегії для України «Культура 2025. Платформа стратегічних ініціатив».