Книгоманія-2020 по-новокаховськи

Цього року ми усі звикаємо жити і працювати у нових реаліях, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у країні. От і конкурс «Книгоманія-2020» не зміг зібрати переможців, не зміг відкрити для них чудове місто Львів. Але це не значить, що визначити та нагородити тих, хто переміг неможливо.

Раніше міська бібліотека для дітей вже повідомляла, що за результатами он-лайн-конкурсу дві читачки з Нової Каховки отримали почесні звання. Це учениця 8-го класу Корсунської ЗОШ Олександра Кравченко та Варвара Косован (учениця 7-А класу гімназії). 22 вересня, під час підбиття підсумків конкурсу «Лідер читання – 2020» дівчатка отримали свої заслужені нагороди. Олександра – дипломи «Суперчитач Херсонської області» та «Суперчитач України». Варвара – диплом «Суперчитач міста Нова Каховка».

Тож, ще раз вітаємо читачок міської бібліотеки для дітей з перемогою, з отриманням таких почесних нагород і бажаємо подальших успіхів у навчанні!  І ще раз зазначаємо: двері міської бібліотеки для дітей завжди відкриті для тих, хто прагне знати більше    (навіть зараз, не зважаючи на карантинні обмеження). Тому що знання – не тягар, їх за плечима не носити.