Кобзарем його ми звемо!

P3180165

Щороку в березні  в СЗОШ№8  відбувається низка заходів, які традиційно називають шевченківськими. Ось і цього року у стінах школи в період з 9 по 18 березня пройшла декада, присвячена  Великому Кобзарю.

Тематичні вікторини, конкурси малюнків до творів Шевченка, читців Кобзаревого слова, захисти проектів «Шевченко – художник», «Всесвітня слава Кобзаря», «Шевченко для дітей», книжкова виставка « І став для нас Шевченко заповітом…» – всі ці заходи сприяли глибокому дослідженню учнями  життєвого і творчого шляху письменника, виховували в них повагу й любов до геніального митця.

P3180169

Завершальним акордом  відзначення шевченківських днів стала загальношкільна літературно-музична композиція «Кобзарем його ми звемо!», яку підготували і провели  вчителі української  та англійської мов Оксана Худченко й  Ірина Барна. На святі були присутні учні, педагоги, батьки.  Композиція супроводжувалася  англомовними презентаціями, відеофільмами , а також національними танцями й піснями. Діти із задоволенням читали  напам’ять  вірші Тараса  українською, англійською, французькою, російською  мовами. Завершилось дійство танцем- феєрією про Україну:

Свою Україну любіть,
Любіть її…Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Заступник директора  з виховної роботи Лариса Квітка

20160310_104751