Кого ми обрали до Новокаховської міської ради

Поки Новокаховська ТВК продовжує працювати у відповідності до затвердженого Законом порядку і не поспішає оприлюднювати ніякі попередні результати, виборці горять нетерпінням дізнатися: кого ж ми обрали до міської ради.

Тому, отримавши  попередні відомості з виборчих штабів  деяких партій, озброївшись калькулятором та олівцем, попередньо уважно вичитавши положення Закону про місцеві вибори в частині підведення підсумків голосування (щодо визначення виборчої квоти) та визначення рейтингів депутатів у власних політсилах, ми набралися сміливості ознайомити читачів з партійним  складом Новокаховської міської ради 7-го скликання.

Дещо змінився кількісний розклад мандатів в міськраді серед партій відносно нашого попереднього матеріалу: ПАРМС – 8, БПП-“Солідарність” – 6 (ми сповіщали про 5), “Опозиційний блок” – 6, ВО “Бітьківщина” – 4, “Совість України” – 4, “УКРОП” – 3, “Наш край” – 3, “Відродження” – 2 (ми сповіщали про 3).

Попереджаю ще раз, що це не є офіційна версія списку, а лише попереднє визначення.

Але вже навіть погляд на цей орієнтовний список викликає цілу низку запитань. 13 виборчих округів залишилися без свого обраного депутата. Від одного округу обрано аж 3 депутати (Центральна Основа), а ще від трьох – по два депутати. Вісім перших номерів у партійних списках також не відображають інтереси виборців на конкретному окрузі. Ось вам і найдемократичніший виборчий закон за всю історію незалежної України…

Ще раз звертаю увагу всіх читачів: це не офіційний список депутатів  Новокаховської міської ради. Тому всі претензії щодо можливих неточностей автором не приймаються.   Депутати Новокаховської міської ради 7 скликання.

Також надаємо вам для ознайомлення всі рейтинги депутатів по всім округам та партійним спискам.