«Кохання-це…»

В кожному куточку на землі не знайти людини, що не знала б, або не святкувала День усіх закоханих.

Це улюблене свято і дорослих і малечі. Це день сподівань та сюрпризів, чарівної феєрії. Учнівське врядування  школи  №6 ( директор Л. Гайсенюк)разом із учителем трудового навчання Катериною Коваль  виготовили для кожного учня школи подарунок-символ Дня закоханих – яскраве серце. Вся школа наповнилась трепетом сердець-метеликів, закріплених на грудях.

Кожен класний колектив взяв участь у конкурсі плакатів «Кохання-це…» і по-своєму продемонстрував ставлення до найсвітлішого людського почуття і своє враження від нього, і свої мрії з його приводу.

Загальний святковий настрій підтримали учні 9-11 класів флеш-мобом.

Не відставали від старшокласників і учні молодшої ланки, що долучилися до шкільного конкурсу «Краса по-українськи». Юні україночки показали свою кмітливість та винахідливість, красу і культуру у різноманітних конкурсних завданнях.  Запрошені на свято гості  –  депутат міської ради Олена  Іщенко, голова батьківського комітету Ірина Сирбу  –  були членами журі. Від них маленькі учасниці заходу  отримали подарунки, а головне-  подарунок від Святого Валентина: любов оточуючих і щирі слова підтримки,що дають впевненість у майбутньому.