Колдоговори: нововведення

Відтепер кожен може ознайомитися з умовами колективного договору на офіційному веб-сайті міста

Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу трудових колективів, адміністрації підприємств, установ, організацій всіх форм власності на законодавчі зміни у питанні укладення колективних договорів, змін та додатків до них, оскільки Постановою КМУ від 21 серпня 2019 року №768 внесено зміни до постанови КМУ від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів». Повідомна реєстрація проводиться також з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Реєструючий орган (управління праці та соціального захисту населення) оприлюднює на офіційному сайті територіальної громади м.Нова Каховка та щомісяця оновлює реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них, їхній текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їхньої наявності). Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

Аби ознайомитися з колективним договором, потрібно зайти на офіційний веб-сайт міста, натиснути на вкладку «Прозоре місто», потім – на «Реєстр колективних договорів». З`явиться повна інформація про суб’єкти, між якими укладено колективний договір, на який строк та текст самого договору.

Звертаємося до керівників та голів профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, які використовують найману працю, незалежно від кількості працюючих з рекомендаціями переглянути свої колективні договори на предмет відповідності чинному трудовому законодавству та у разі виникнення питань звертатися до управління праці та соціального захисту населення (Нова Каховка, вул.Історична 18, II поверх, каб. №8) або за тел. 9-07-06.