Колектив “Любисток” розповідає про свої творчі успіхи

І ось знову хореографічний колектив “Любисток” Новокаховського БДТ під  керівництвом Світлани Ліпки хоче поділитися своїми досягненнями.

29 травня у місті Дніпро відбувся Міжнародний фестиваль Екології і культури у Золотому  віці , Віці любові, Світла та Добра “Дніпро – ріка Дружби”.В якому брав  участь і наш колектив. “Любисток”  зміг гідно представити наше місто на цьому фестивалі. Танцюристи  передали привітальний лист від голови нашого міста Володимира Коваленка.image001

А 31 травня хореографічний колектив взяв  участь у концерті, присвяченому Дню захисту дітей в рамках акції  “Напиши листа та допоможи воїну, який захищає мир та твоє щасливе дитинство”, яку ініціювала та проводила громадська рада при міському виконавчому комітеті. Захід відбувся на території військової частини “А 1836”. Воїни радісно зустріли своїми оплесками наш колектив. Їм сподобалась майстерність та натхнення, з яким наші діти виконували свої номери.
image002 image003

Але на цьому наші виступи не закінчуються. 4 червня відбудеться фестиваль танцю у нашому місті, у якому ми також візьмемо  участь і запрошуємо вас,  наші шанувальники та жителі Нової Каховки!

Батьки учасників колективу “Любисток”