Колектив ПКК пишається благоустроєм свого підприємства

Всеукраїнський День довкілля відзначають у нашій державі з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Третьої суботи квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, серед яких – очищення водних джерел, прибирання сміття, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
.
Колектив управління теж долучається до акції, присвяченої цьому дню, адже кожен з нас хоче бачити свою країну чистою та квітучою. І кожен з нас розуміє, що починати треба насамперед з себе, зі своєї домівки, зі свого двору, вулиці, підприємства, міста.
.
Кожен зі співробітників управління пишається благоустроєм нашого підприємства, до якого доклали своїх рук, уміння та сили.

А ще свій талант. Ось як Ольга Анатоліївна Петраш. Немало мальовничих куточків в управлінні задумані нею та втілені в дійсність працівниками управління. Це і струмочок, і альпійські гірки, і альтанки, а ще вироби з верби, а зимою – з світлодіодних стрічок.
.
А дякуючи службі лісового господарства, наше управління має презентабельний вигляд в любу пору року і зустрічає весну 2016 року смарагдовими газонами та веселим різнобарв’ям першоцвітів.