Колектив садку “Казка” долучився до заходів, приурочених до Міжнародного Дня інвалідів

В яслах-садку №5 «Казка» комбінованого типу Новокаховської міської ради (завідувач С.  Ясентюк) відбулися заходи до Міжнародного Дня інваліда за участі вихованців, педагогів та батьків.

Вихователі, на доступному для дітей рівні, розповіли про людей з обмеженими можливостями,  про дітей інвалідів. Були проведені рольові ігри «Сліпа довіра»,  «Глухий, німий», «Граємось сидячи», де дошкільники мали змогу відчути як почуваються діти з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату.  Спільно з батьками були виготовлені: колаж «Образ щасливої дитини», колаж-газета «Права дитини в казках».

Була підготовлена стендова інформація для батьків приурочена до Міжнародного дня інвалідів «Можливості обмежені – здібності безмежні».

Батьківська громада  та співробітники  ДНЗ  взяли участь в Всеукраїнських благодійних акціях «Сильні духом», «Милосердя» та перерахували на рахунок фондів 900  та 100 гривень. Також, прийняли участь в благодійній акції «Збережемо майбутнє».

Шановна громадо, в нашому суспільстві є люди з обмеженими можливостями здоров’я, в тому числі, і серед дітей, які відвідують ДНЗ. Їм особливо важливі наші підтримка і допомога.

Адміністрація ДНЗ я/с№5