Коли Нова Каховка з’явиться на великому екрані

Ще під час підготовки до відзначення 65-річчя Нової Каховки, було повідомлено, що з нагоди ювілею вирішено зняти фільм, в який увійшли б і архівні хроніки, і кадри сучасного життя нашого унікального міста.

Коли ж відбудеться прем’єра? — таке питання цікавить багатьох наших читачів. Його ми адресували начальнику відділу культури і туризму Наталії Зарудній. І ось що почули у відповідь:

Результат пошуку зображень за запитом "нова каховка фото"

— Зйомками і монтажем займалася фірма «Лад». Всі договірні умови були виконані у строк. За роботу ми повністю розрахувалися: 53 тис. грн. сплачено у 2016 році і 198 тисяч гривень — в 2017-му. Але у нас з’явилося бажання доповнити роботу. І така можливість була — зараз в стрічку додають останній матеріал, відзнятий на початку 2018-го року, — розповіла Наталія Сергіївна. — Мова про Різдвяні і Новорічні свята, Водохреща, які ми святкували декілька місяців тому.

До того ж у Палаці з часу його відкриття після відновлення відбулося дуже багато заходів. І це було так заманливо — найяскравіше з розповіді про мистецьке життя міста ми вирішили включити до стрічки, аби вона була більш завершеною, цілісною. Режисер виконав цю роботу безкоштовно. Він зняв стільки матеріалу, що вистачить навіть на кілька фільмів. Творчий колектив студії наше місто вразило до глибини душі, тож фахівці працювали креативно і з душею.

Усю, як то кажуть, первинку нам вже надали. Так, окремо є хроніка відкриття Палацу, яку ми  передали директору закладу. Є багато матеріалів про роботу рибозаводу й інших підприємств, якими ми теж поділимося. Прем’єра ж відбудеться 28 червня, у День Конституції, в Палаці культури. Запросимо автора фільму Сергія Марчевського, тих людей, хто співпрацював з режисером, — представників наших організацій, всіх, хто був задіяний у зйомках і, звичайно ж, жителів, першобудівників. Адже все це зроблено, найперше, для людей, для наших майбутніх поколінь, які побачать на екрані Нову Каховку у всій красі.

Копії фільму ми передамо до музею історії, в школи та інші навчальні заклади. Адже патріотичне виховання молоді починається саме з любові до рідного міста і поваги до тих людей, які його створили.