Коли очікувати міський бюджет-2015?

горадмНа минулому тижні відбулося останнє, за планом, засідання Новокаховського виконавчого комітету у нинішньому році. Але, можливо, його членам доведеться під самий передзвін курантів зібратися знов: голова ВР Володимир Гройсман обіцяє, що Держбюджет, хоч під олів’є, але до Нового року буде прийнятий, тож на місцях щодо розподілу коштів треба буде ухвалити відповідне рішення.

Про це на своїх сторінках повідомляє газета «Нова Каховка».

Почалося засідання із звіту керівника управління Пенсійного фонду Нової Каховки Л. Метляєвої про роботу в поточному році. Внесено зміни до міського бюджету на 2014 рік. О.Тарабака, директор КП «Автоцентр», доповів про виконання фінансового плану підприємства за 9 місяців. Погоджена інвестиційна програма КП «Новокаховське УКГ» на 2015­16 роки. КП «Основа» встановлені поточні індивідуальні технічні нормативи використання питної води. Надані дозволи на укладання договорів користування (відділу освіти — з ДЮСШ «Таврія» на приміщення спортзали у ЗОШ №6 і Дніпрянській ЗОШ для занять відділення футболу на 2014­15 навчальний рік) та їх подовження (на оргтехніку виконкому до 31 грудня 2015 р. для держреєстратора юросіб та фізичних осіб­підприємців); на проектування та будівництво, привласнення поштових адрес об’єктам нерухомості, на розміщення зовнішньої реклами.

Вирішено до 31 грудня 2015 року КП «Новокаховський міський ринок» збиратиме містовий збір з тих, хто торгує на прилеглій території та впорядковуватиме її. Крім того, з 8.00 до 15.00 на період торгівлі обмежений рух транспорту (по Промисловій від Латиських Стрільців до Заводської, по вул. Латиських Стрільців від Ентузіастів до Промислової, крім транспорту ТОВ «Бериславський хлібозавод», ТОВ «Торг­Сервіс» та КП «Міський ринок»)

Затверджений протокол від 17 грудня засідання житлової комісії. Було прийнято рішення про проведення відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади (по 1­2 від учбових закладів міста).

Встановлений режим роботи для магазинів «Маячок» (у павільйоні між будинками по вул.Букіна, 72 та Дзержинського, 51) з 7.00 до 22.00; «Українські ковбаси» (в районі пр.Перемоги, 25) — з 8.00 до 20.00 у зимовий період, з 7.00 до 23.00 — у літній; «Альонка» (Щорса, 55­а) — з 7.00 до 22.00 взимку та з 7.00 до 23.00 у літній період.

Внесені зміни до схеми руху автобусів на міському маршруті №7 «Ринок — мікрорайон «Сокіл» — його подовжено до оптової бази по вул.Промислова, 3, коли з 6.00 до 16.00 годин 4 автобуси ФОП В.Перетятько ходитимуть від зупинки «Ринок» на Заводській, далі по Промисловій, тут розвертатимуться біля оптово­овочевого ринку і далі — за своїм маршрутом.

Керуючий справами виконкому Василь Акуленко доповів про надання допомоги підшефним частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням за підсумками 9 місяців (усього продуктів, засобів зв’язку, одягу, взуття, спортінвентарю, матраців, ліжок, ковдр, канцтоварів, комплектів обмундирування, палаток тощо — на суму 499 тис. 243 грн.). Це — гроші, які обліковувались у міській раді, окрім тих, на які небайдужі новокаховчани щодня купляють для військових усе, що їм необхідно.

Члени виконкому затвердили план своєї роботи на 2015 рік, зокрема, — на I квартал.

Вирішили надати матеріальну допомогу двом новокаховчанам (1 тис. грн. на вирішення матеріально­побутових проблем та 900 грн. на лікування