Команда «Херсон АТО» отримала футбольну форму

Команда «Херсон АТО» отримала футбольну форму

Вчора, 3 жовтня, на стадіоні «Освіта», що у Херсоні, начальник Управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА Юрій Кан вручив спортивну форму та м’ячі гравцям футбольної команди «Херсон АТО».

У вересні 2018 року хлопці привезли на Херсонщину друге місце у чемпіонаті України з футболу серед учасників антитерористичної операції дивізіону «Південь». Наші земляки  впевнено провели весь турнір і здобули перемоги у 12 матчах, зазнавши лише дві поразки й дві нічиї.

Після свого тріумфу військовослужбовці звернулися до голови Херсонської обласної  федерації футболу та Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з проханням надати спортивну форму для команди. Тоді очільник Херсонщини запевнив, що «Херсон АТО» отримає необхідну підтримку. І вже сьогодні гравці одержали перший комплект форми та футбольні м’ячі. Крім того, гравцям також буде передано спортивні костюми.

«Хлопці, хочу висловити вам велику вдячність від голови Херсонської обласної  федерації футболу Андрія Гордєєва за вашу любов до рідної землі та футболу.  Ви своєю грою прославляєте Херсонщину. Ми завжди вас підтримаємо», – звернувся до гравців команди «Херсон АТО» заступник голови Херсонської обласної  федерації футболу Володимир Володін.

Наступний крок для захисників  – фінальний етап «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.

Вже 7 жовтня об 11:00 на НТБ «Динамо» у Чапаївці відбудеться урочиста церемонія відкриття фінального етапу сезону 2018 року, у якому візьмуть участь 24 найкращі команди регіональних дивізіонів.Самі ж матчі групового раунду фінального етапу триватимуть з 7 по 9 жовтня на НТБ «Динамо» у Чапаївці та на НТБ ДЮФШ «Динамо» на Нивках. Команди-учасниці фінальних змагань будуть розподілені на шість груп по чотири команди. Найкращі вісім вийдуть до чвертьфіналу, матчі якого відбудуться 11 жовтня. Півфінали пройдуть 12 жовтня.

У День Захисника України, 14 жовтня, за підсумками півфіналів буде визначено дві найсильніші команди сезону, які розіграють перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Нагадаємо, що до складу команди ввійшли військовослужбовці з військових частин А-1604, А-1836 та працівники Головного управління Національної поліції в Херсонській області на чолі з капітаном, начальником фізичної підготовки Чорнобаївської військової частини Юрієм Голубовичем.

Довідково: Федерація футболу учасників АТО, разом із ФК «Динамо» (Київ), вже вчетверте у своїй історії проводить чемпіонат України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.
Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО – це наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій із 2015 року, яка проводиться серед учасників АТО у шести регіональних дивізіонах: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».

Цього року в Чемпіонаті взяли участь рекордні 77 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, на сто відсотків складені з учасників бойових дій, а це понад дві тисячі захисників України. Матчі проходили щотижня у 42 містах України, а це переважна більшість областей України.