Команда ЛЕГО Юніорів готується до Всеукраїнського фестивалю

12 березня 2017 року  для Новокаховської  ЗОШ №3 – значна подія. Як ми вже повідомляли, у жовні 2016 року навчальний заклад отримав перемогу у гранті від Благодійного Фонду LEGO FOUNDATION на участь у Програмі FIRST LEGO League Junior. FIRST LEGO League Junior – міжнародна STEAM-програма для дітей 6-9 років. 

Вона створена для того, щоб діти познайомилися зі STEAM освітою за допомогою конструктора. FIRST LEGO League Junior – це команда дітей, яка працює над проектом під керівництвом тренера та робить презентацію цього проекту, щоб представити його на фестивалі FIRST LEGO League Jr. Саме до такого фестивалю готуються на разі п’ять команд із числа 30 учнів початкової школи: «Невтомні трудівники» –  команда 1б класу, тренер Турбаба О.В.; «Непереможні джмелики» – команда 2а класу, тренер Обревко О.Ю.; «Друзі природи» – команда 2б класу, тренер Кисловська С.А.; «Веселий вулик» – команда 3а класу, тренер Завада Н.. та збірна команда учнів 4-х класів «Кумедні песики» – тренер Веренич С.В., вчитель інформатики.

Протягом п’яти місяців в певний день тижня діти збираються навколо своїх тренерів та вивчають середовище існування бджіл, адже тема нинішнього сезону – Світ тварин. Команди вже обрали різні проблеми, тепер  їх досліджують і шукають шляхи  вирішення даної проблеми. В цьому їм допомагає конструктор LEGO, який допомагає молодших учням освоювати STEM освіту. Яке інноваційне рішення віднайшла команда, покаже створений дітьми постер та побудована з LEGO модель. Свої вміння та навички учні продемонструють в березні на фестивалі в Києві – одному з найвизначніших фестивалів з науки та робототехніки, який проходить у всьому світі. Ми віримо в наші команди, адже тренери вчать дітлахів бути дружніми та допомагати один одному!

Галина Фірсовазаступник директора з ВР, шкільний координатор програми FIRST LEGO League Junior