Команда Нової Каховки перемогла в обласній спартакіаді допризовної молоді

13 квітня у Каховці, на стадіоні «Олімпійський», відбулась обласна спартакіада допризовної молоді за програмою ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини. Участь у змаганнях взяли 12 збірних команд районів та міст області, таких як: Нижньосірогозький,Новотроїцький, Горностаївський, Скадовський, Великолепетиський,  Каховський, Бериславський, Чаплинська, Високопільска ОТГ, м. Гола Пристань, Каховка та Нова Каховка.

За підсумками змагань в запеклій боротьбі перше почесне місце із результатом 9600 очок посіла команда Нової Каховки складі: Демчук Євгеній (ДНЗ ПТУ-14),: Горохов Владислав (НКПК ОНПУ), Літвінов Максим (ДНЗ ПТУ-14), Бобков Данило (НКПЕТЛ), Мануйло Олександр (Новокаховська гімназія), тренери команди: Вашкур Петро (ЗОШ №1) та Бобков Валерій (НКПТЕЛ), представник команди  – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Артем Дзюба.

Друге місце посіла команда  Каховки, третє – Великолепетиського району.

Також за підсумками змагань в окремих дисциплінах Бобков Данило посів ІІ місце у бігу на 100 метрів з результатом 11,80 секунд, ІІІ місце у метанні гранати з результатом 48 метри та І місце у багатоборстві з результатом 2296 очок, Демчук Євгеній – І місце у підтягуванні з результатом 24 рази та ІІ місце у багатоборстві з результатом 2139 очок; Літвінов Максим посів ІІІ місце у кросі на 3000 метрів з результатом 11 хвилин 13 секунд.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітає переможців змагань і  дякує всім спортсменам, які брали участь у міській Спартакіаді допризовної молоді.