Команда Новокаховської ЗЗСО №3 буде виступати у обласному фіналі “Стартів надій”

6 листопада 2018 року на стадіоні «Енергія» (директор Янко В.Б.) відповідно до програми обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року були проведені зональні змагання «Старти надій».

У вищезазначених змаганнях взяли участь команди Бериславського, Нововоронцовського районів та міста Нова Каховка, яка була представлена переможцями міського етапу «Старти надій» – учнівським колективом ЗЗСО  №3 (директор Дубас І.П.) під керівництвом вчителів фізичної культури Саніна М.І. та Василькової О.І.

Нагадаємо, що згідно з програмою обласної Спартакіади у змаганнях приймали участь учні 7 класів, які визначали між собою сильнішого у наступних дисциплінах: біг 60м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, підняття тулуба в сід за 1 хв. та естафеті 50 м.х8.

За підсумками змагань ІІІ місце посіли представники Нововоронцовського району, ІІ місце – семикласники Бериславського району, а переможцями зональних змагань стали новокаховчани, які тим самим вибороли право виступати в фіналі, який заплановано на травень місяць 2019 року.

Колектив Новокаховської ДЮСШ відділу освіти вітає юних спортсменів ЗЗСО №3, їх наставників з успішним виступом та бажає успіхів у фіналі дитячих спортивних ігор «Старти надій»!

Також висловлюється подяка директору комунального підприємства «Спорт для всіх» Янку В.Б. за підготовку спортивних споруд стадіону «Енергія» для проведення змагань.