Командувач військово-повітряних сил Великобританії відвідав бригаду тактичної авіації ПК “Центр”

28 лютого 2018 року відбувся візит командувача Королівських Військово-повітряних Сил Великої Британії головного маршала авіації сера Стефана Хілльєра до бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр», що дислокується на Київщині. Про це повідомляє Прес-центр Повітряне командування “Центр”/ Air command “Center”.

Запланований захід в бригаді тактичної авіації, розпочалася зі статичного огляду літаків Міг-29, Л-39 та авіаційного озброєння бригади.

Українську делегацію очолив Командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов. В ході зустрічі відбулось обговорення перспективних напрямів, щодо поглиблення двостороннього військового співробітництва, ознайомлення з сучасним станом і повсякденною діяльністю військових частин Повітряних Сил ЗС України.

На брифінгу-презентації було висвітлено історію та завдання, які виконує бригада, обговорено ряд питань про сучасний стан та перспективи розвитку Повітряних Сил з урахуванням досвіду участі в Антитерористичній операції.

В розташування бригади сер Стефан Хілльєр, зустрівся та поспілкувався з військовослужбовцями-учасниками Антитерористичної операції дізнався про особливості несення військової служби в частині та на території АТО, а також оглянув комплексний тренажер льотчика літака Міг-29.

На Алеї Слави, представники обох делегацій вшанували світлу пам’ять загиблих українських військовослужбовців, які віддали своє життя заради незалежності нашої Батьківщини, поклали квіти до пам’ятних знаків та пам’ятнику загиблим льотчикам.

Завершилась зустріч обміном пам’ятними сувенірами та дружнім обідом.