Компенсація вартості проїзду для інвалідів Другої світової війни

Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, який набрав чинності з 1 січня 2013 року, передбачено надання учасникам бойових дій у період Другої світової війни та особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ і ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше, пільг, передбачених статтею 13 зазначеного Закону для осіб з інвалідністю внаслідок війни 1 групи.

Результат пошуку зображень за запитом "посвідчення інваліда другої світової війни"Дія Закону поширюється на учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ та ІІІ груп, які безпосередньо приймали участь у бойових діях у період Другої світової війни.

Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками, з 1 січня 2016 року виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

Новокаховське управління праці та соціального захисту населення