Кому мер Нової Каховки “забороняє дихати”, а кому дарує квіти?

Досить емоційною була 36-та сесія Новокаховської міськради, яка відбулась сьогодні, 5 жовтня. 

Дехто з депутатів, в основному від так званої опозиції,  ставив   міському голові серйозні питання, які стосувалися розвитку футболу у місті, безпритульних собак, від яких немає проходу ні на міському ринку, ні біля житлових будинків. Одна з опозиціонерок намагалася підняти особливо  «гостру» тему стосовно залучення учнів до прибирання шкільного подвір’я. Відповідь з цього приводу вона отримала від директора Дніпрянської школи, депутата Лілії Микитенко.

Та весь цей надмір емоцій зводився  лише до озвучення проблеми, без конкретних пропозицій, розрахунків. А це – свідчення  елементарного незнання законодавства (якщо говорити про собак) і того, що трудові акції у школах відбуваються за згодою батьків.

Ми ж розкажемо і про приємні моменти сесії. Перед початком її роботи міський голова Володимир Коваленко привітав з Днем народження чудову, наполегливу, енергійну жінку, депутата міськради  Тетяну Мосьпан. «Не рахуйте років, а рахуйте кількість невирішених проблем», – пожартував він, бажаючи іменинниці щастя, успіхів, невичерпного джерела натхнення. До привітань долучилися  члени фракції БПП «Солідарність». Її голова  Віталій Перетятько  вручив Тетяні Олегівні квіти.

Перед тим, як привітати депутата Сергія Хоменка зі значною подією в житті – народженням сина, міський голова пожартував про скорочення населення в державі і новокаховської громади зокрема. “Сергій Вікторович унікально веде  своє життя –  родина, бізнес, громадська діяльність, відповідальність перед державою… , – сказав мер. – Нещодавно в нього народилася шоста дитина в сім’ї. І як ви встигаєте  все, до того ж – наполегливо працювати на благо громади? Хлопчик, певно, в батька. Йому ще місяця немає, а  вже хоче ходити… Тож ми даруємо  Сергію Вікторовичу ходунці. Нехай дитина оволодіває світом. Міцного здоров’я, злагоди і миру  вашій родині,  довгого щасливого життя!”.

Хвилю приємних сюрпризів змінила робота сесії. Подробиці про це читайте на сторінках тижневика “Нова Каховка”. 

До вашої уваги повний відеозапис засідання.