«Коней на переправі не міняють!»

Сьогодні, 7 жовтня, у актовій залі ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд», за ініціативи керівника підприємства Анатолія Подофи, відбулась чергова зустріч міського голови Володимира Коваленка з трудовими колективами. Цього разу мер спілкувався з поважними та знаними новокахочанами – ветеранами будівельної галузі і працівниками нині діючих будівельних фірм.Изображение-037Изображение-032Як і належить, спочатку він прозвітував про виконану за останній рік роботу, окреслив напрямки розвитку міста на найближчий час, а потім відповів на усі питання, що хвилювали присутніх.Изображение-026

«Злагодженими зусиллями депутатського корпусу, виконавчого комітету, громадських організацій та об’єднань в Новій Каховці за звітний період забезпечено стабільну роботу галузей економіки, функціонування бюджетної сфери, установ та закладів на благо міста, в інтересах громади», – підкреслив Володимир Іванович.

Детально він зупинився  на питанні благоустрою в місті, оскільки людей похилого віку, а  особливо будівельників воно хвилює. В. Коваленко розповів,  що відбувся черговий етап реконструкції прибережного парку, акцентуючи на тому, що це лише частина багаторічного плану, а не, як закидають деякі, активність перед виборами. «Ми впорядкували центральну алею. У планах – впорядкування площі під атракціонами, також буде викладений плиткою майданчик, де відпочивають літні новокаховчани, танцюючи під духовий оркестр, – розповів мер. – Наступний крок –  повна реконструкція від Палацу культури до прокуратури, відповідний проект вже затверджений. Взагалі вздовж усього парку від шлюзу до рибінспекції буде впорядкована широка велосипедно-пішохідна доріжка. Це буде рекреаційна зона, і більше ні в кого не повернеться язик сказати, що ця земля продана. Таким чином, щодо благоустрою у нас вибудована цілеспрямована системна робота. Продовжується систематична робота з реконструкції проспекту Дніпровського: пройшли перші півтора кілометра, заасфальтувавши проїжджу частину від спортзалу «Будівельник» до магазину «Сніжинка». Впродовж наступних 2 років закінчиться асфальтування до школи-інтернату останніх 2,5 км дороги. Планово, за наукою, на центральному проспекті, як і на інших вулицях, висаджуємо нові породи дерев поряд або замість тополь».

Звісно, поцікавилися присутні й станом  реконструкції палацу культури. На що міський очільник повідомив: «Переможець тендерних торгів визначений, тож, думаю, що місяців через п’ять святкуватимемо входини». Від одного з учасників зустрічі, батька наших знаменитих земляків – акторів Андрія та Іллі Носкових, навіть надійшла пропозиція: «Якщо треба – мої хлопці можуть приїхати і дати виставу, а вилучені за квитки кошти – спрямуємо на Палац культури!».

Після Володимира Івановича слово також взяли господар приміщення та ініціатор зустрічі Анатолій Подофа, директор музею історії міста Володимир Лозовий, довірена особа міського голови Юрій Кобцов. Усі вони висловили свою підтримку меру та побажали перемоги у передвиборчих перегонах, з усмішкою цитуючи   відомий народний вислів: коней на переправі не міняють!Изображение-023 Изображение-043 Изображение-051