Конфенція для батьків майбутніх першокласників у ЗОШ № 7

DSC06188

10 березня 2016 року в ЗОШ № 7 (директор Л.В.Грішагіна) відбулася конференція для батьків майбутніх першокласників. На конференцію була запрошена завідуюча дитячого садка «Джерельце» Зоря Л.Г., адже наші заклади  тісно співпрацюють.  Захід пройшов у теплій дружній атмосфері. Це й не дивно, адже до шкільних лав повернулося багато випускників школи, які тепер уже в якості батьків приведуть у новому навчальному році своїх дітей до першого класу в теплі обійми вчителів-класоводів Брусенської Олени Вікторівни і Погорілої  Валентини Кузьмівни. 

Першою слово взяла директор школи Лілія Володимирівна, яка ознайомила присутніх з роботою школи, представила адміністрацію школи, вчителів, вихователів ГПД, керівників гуртків, а також спрямувала батьків на плідну співпрацю.

DSC06210

Під час конференції заступник директора з навчально-виховної роботи Тарабанова Я.В. ознайомила батьків з презентацією «Шість стежинок успіху», вона  відмітила: «Усі батьки  прагнуть   допомогти дитині досягти успіху в житті. Це справа нелегка. Це як естафета. Спочатку цю естафету отримує родина, далі – дитячий садок, а потім цю естафету приймає школа. До успіху є багато доріг, але наша школа пропонує учням шість стежинок, якими  школярі впевнено крокують шкільним життям , які сприяють успішній соціалізації малюків».

Практичний психолог школи Лемешева Т.Є. у своїй промові звернула увагу батьків на психоемоційну підготовку дітей до школи, на готовність шестирічок йти до першого класу, на їх соціальний та емоційний стан.Також психолог надала практичні рекомендації та підготувала «Пам’ятку батькам майбутніх першокласників».

DSC06198

Особливо яскравими і цікавими були  виступи класоводів, під час  яких батьки мали змогу познайомитися з методами і прийомами роботи класоводів Брусенської О.В. і Погорілої В.К., а також отримали задоволення від невеликого заняття, проведеного вихователем групи продовженого дня Табунщик Л.О. Свою майстерність продемонстрували і керівники гуртків: Кожухаренко І.М., Кузьмицька І.Г., Штундер І.В. Виступи їх вихованців були цікавими , тому майбутні першокласники, яких деякі батьки захопили з собою, не сумували.

Такі заходи сприяють зміцненню зв’язків  між родиною  і школою, створенню більш тісних взаємин у ланцюжку «вчитель — учень — батьки».

DSC06220