Конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» до Дня Нової Каховки

Цього року День міста відбудеться 26 вересня. В рамках підготовки до нього юні художники – діти середнього та старшого шкільного віку, студентська молодь – за допомогою аркуша паперу і фарб можуть розповісти про своє рідне місто. Темою для робіт можуть стати найулюбленіші його куточки, відомі історичні чи архітектурні пам’ятки, минуле, сучасне та майбутнє Нової Каховки.

Як розповіла начальник відділу культури та туризму Наталія Зарудна, конкурс проводиться з 18 серпня до 18 вересня та проходить на території Новокаховської міської територіальної громади. Роботи необхідно подати до Дитячої школи мистецтв (вул.Соборна (Щорса), 33-А) до 18 вересня. До журі  увійдуть представники освітянської галузі та мистецтвознавці.

Вимоги до конкурсних робіт (відповідне Положення затверджено розпорядженням міського голови В.Коваленко від 12.08.2020р. №225-р):

– розмір малюнка може мати формат А-3,А-4;

– стиль виконання – довільний графічний або в живописній техніці;

– на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити прізвище, повне ім’я, по батькові та вік автора; населений пункт проживання; коротку біографічну довідку з описом творчих досягнень та хобі;

– зазначити назву навчального закладу, контактний телефон.

Конкурсні роботи не повертаються і рецензії на них не видаються.

Урочисте відкриття виставки конкурсу та проведення нагородження переможців відбудеться на святкуванні Дня міста Нова Каховка 26 вересня. Роботи переможців будуть розміщені на офіційному сайті Новокаховського виконавчого комітету.