Конкурс ідей для шкіл та старшокласників

Прийняття Організацією Об’єднаних Націй 17 цілей сталого розвитку залишає простір для широких дій у галузі освіти. З метою сприяння цій стратегічній програмі два Міжурядові форуми регіонального співробітництва – Центральноєвропейська ініціатива (ЦЕІ) та Адріатично-Іонічна ініціатива (АІІ) – розробили ініціативу під назвою «Активні молоді громадяни для сталого розвитку в ЦЄІ та АІІ», яка покликана стимулювати залучення молоді у 19 країнах через конкурс «Заявка на ідеї та нагороди».

Ініціатива спрямована на підвищення обізнаності середніх шкіл (закладів середньої освіти) про Порядок денний ООН-2030 та заохочення їх до роздумів про внески, які вони можуть надати для її реалізації на місцевому рівні.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 31 березня 2021 року (заявка подається англійською мовою).

Найкращі ідеї будуть публічно визнані під час фінальної церемонії нагородження, де трьом школам-переможцям буде запропоновано нагороду у 20 тис. євро. Кошти можна буде використати для реалізації своєї ідеї або для інституційних цілей школи, що сприяють досягненню цілей сталого розвитку.

Школи, які зацікавлені в участі у конкурсі, можуть отримати більш детальну інформацію про нього за посиланням: https://www.cei.int/active-young-citizens-for-sustainable-development-in-cei-and-aii-areas .

Інформацію щодо прийнятих Організацією Об’єднаних Націй 17 Цілей сталого розвитку ООН, завдань та індикаторів по Україні можна отримати у відділі управління проектами: тел.45587, електронна адреса: nkproekt@novakahovka.com.ua, каб.313 виконавчого комітету міської ради.

Відділ управління проектами