Конкурс: літературна премія імені А.Бахути

Розпорядженням міського голови №113-р від 29.03.19р. затверджено оргкомітет, склад журі та положення про конкурс на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, який проводитиметься відділом культури та туризму і літературно-меморіальним музеєм.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: художня література – поезія та художня література – проза. До участі запрошуються автори або група авторів (як аматори, так і професійні літератори), які проживають на території Новокаховської міської ради віком не менше 18 років. Літературні твори надаються в електронному та паперовому вигляді до літературно-меморіального музею А.П.Бахути (вул.Шевченка, 7), e-mail: museum.bahuta@gmail.com (довідки за т. 3-64-89).

До 1 червня оргкомітет приймає художні твори, реєструє та присвоює відповідні номери. Після авторські твори в анонімному порядку передаються на розгляд журі, яке до 20 липня оцінює роботи за критеріями: тематика твору та новаторство; єдність стилю і жанру; художність; майстерність автора та грамотність; емоційність. За результатами конкурсу визначаються переможці, чиї твори визнані найкращими у відповідній номінації. Рішення журі щодо присудження грошової премії затверджується розпорядженням міського голови до 1 серпня. Премія присуджується авторові (групі авторів) один раз у 5 років.