Конкурс майстрів художнього читання

DSC_1025

12 листопада в Будинку дитячої творчості відбувся міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна». Переможці шкільних етапів, а це 50 дітей з 14 шкіл та Будинку дитячої творчості, змагалися за звання кращих виконавців. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях. Оцінювали читців представники закладів освіти та культури міста.

Відкрила конкурс директор БДТ Лісовська Ірина, яка привітала учасників і зауважила, що не зважаючи на результати всі учасники вже є найкращими у своїх навчальних закладах. Конкурс дає змогу оцінити самого себе, побачити рівень виконавства інших, розширити  свій репертуар, познайомитись з однолітками, які не байдужі до художнього слова.

За висновками журі переможцями стали:

Молодша вікова категорія

І місце – Воробйова Дар’я,  СЗОШ № 8

ІІ місце – Іщенко Андрій, Дніпрянська ЗОШ

ІІІ місце – Кисіль Юлія, ЗОШ № 7

Середня вікова категорія

І місце – Вознюк Антон, вихованець БДТ

ІІ місце – Калан Софія, вихованка БДТ

ІІІ місце – Вишневська Ольга, ЗОШ № 6

Старша вікова категорія

І місце – Худик Олег, учень СЗОШ № 8

ІІ місце – Глущак Анастасія, ЗОШ № 1

ІІІ місце – Ігнатенко Владислав, вихованець БДТ

Автори-виконавці

І місце –  Плесецька Катерина, ЗОШ № 5

ІІ місце –  Матлашевська Поліна, НКТЕЛ

ІІІ місце – Лис Яна, ЗОШ № 10

Член національної спілки письменників, журналіст України, поет Олександр Гунько відмітив найкращих виконавців і подарував кожному з них збірку своїх віршів.

На переможців тепер чекає участь у обласному конкурсі, якій відбудеться 28 листопада в місті Херсоні. Вітаємо дітей та наставників і бажаємо  подальших успіхів.

DSC_1038